Homogenizátory

          AKTUALITY     


.
 • FastGene® NGS-Library Quantification Kit -The accurate quantification of next-generation sequencing (NGS) Illumina® Libraries is very important for maximizing data output and quality on every sequencing run. The FastGene® NGS-Library Quantification Kit contains all reagents for an accurate and reproducible qPCR-based quantification of  Illumina® Libraries: The Kit comes with specific primers, qPCR Master Mix and DNA Standards.
 • PCRBIO HS VeriFi™ Polymerase - is a versatile and robust proofreading enzyme with AptaLock™ hot start technology for highly precise PCR. Improved DNA binding and increased processivity give significant improvements in speed, yield and sensitivity while also increasing PCR success rates of long and challenging templates.

 • PCRBIO VeriFi Polymerase - 100x higher fidelity than Taq DNA polymerase. Robust high fidelity enzyme engineered for all PCR applications where greater sequence accuracy is required, such as cloning, site-directed mutagenesis and sequencing

 • Hledáme posilu do našeho týmu na místo ochodního zástupce - více informací zde
  •   NEXT GENERATION KITY pro izolaci nuklových kyselin od firmy BioECHO-nová technologie- významně méně kroků ve srovnání s protokoly "bind–wash–elute" (o 50-70% méně kroků) a tím drasticky zkrácený čas potřebný k izolaci (2-5xrychlejší, v závislosti na aplikaci)
  Homogenizátor MM 400

  Homogenizátor MM 400 Zobraziť väčšie

  20.745.0001

  Retsch

  Cena: Na vyžádání

  Položit dotaz

  Detaily

  Homogenizátor MM 400 s oscilačním pohybem je kompaktní všestranný stolní přístroj, který byl vyvinut speciálně pro suché, mokré a kryogenní mletí malých objemů vzorku. 
  Je schopen homogenizovat vzorky během několika málo sekund. Výborně se hodí pro narušování biologických buněk, stejně jako pro DNA/RNA extrakci. Se svým vysokým výkonem a velkou flexibilitou představuje MM 400 unikátní produkt na trhu.

  Oscilační homogenizátor MM 400 - umožňuje rychlou a účinnou homogenizaci biologických vzorků v několika sekundách až minutách, včetně zvířecí a lidské tkáně, rostlinných tkání, bakterií a kvasinek.

  Snadná a účinná disrupce a homogenizace v MM 400 probíhá metodou oscilačního třepání vzorku s kuličkami při vysoké rychlosti.

  Ovládání, nastavení času a síly třepání:

   MM 400 je jednoduše programovatelný, lze tak zvolit různou rychlost od 3 do 30 Hz (180–1800 oscillací/minutu)  a čas homogenizace lze nastavit v rozsahu  od 10 sekund do 99 minut.

   Kapacita: 

  K vlastnímu homogenizátoru je nutné zvolit alespoň jeden z adapterů:

  Nejčastěji používané adaptery:

  Adapter pro 5 mikrozkumavek 1,5-2,0 ml (PTFE)

   Adapter pro 10 mikrozkumavek, 0,2 ml

  Adapter pro 10 mikrozkumavek 1,5-2ml

   

  Pro velké objemy vzorků  se pak může použít tzv. Grinding jar. 

  Grinding Jar se dodávají v různých velikostech a z různých materiálů (nerezová ocel, karbid wolframu, achát, oxid zirkoničitý, PTFE)

   

  Velikosti mlecích nádob:

  1.5 ml / 5 ml / 10 ml / 25 ml / 35 ml / 50ml

   

                

  V závislosti na typu vzorku  a nádoby se použijí mlecí kuličky různé velikosti a z různého materiálu (ocelové kuličky, karbid wolframové kuličky, skleněné kuličky).

   

  Velikost vzorku

  MM 400 je určen i pro disrupci velmi malých vzorků.

  Pro disrupci velmi malých vzorků se použijí malé kuličky, optimální velikost kuliček pak je 0.1–0.6 mm (průměr kuliček), skleněné kuličky pro bakterie, 0.5 mm skleněné kuličky pro kvasinky a unicelulární zvířecí buňky, a 3–7 mm nerezové kuličky nebo wolfram-karbidové kuličky pro rostlinnou a zvířecí/lidskou tkáň.